West Fireplace
Офіційний дилер камінів з Європи!
Тільки якісне обладнання!
Каміни, печі, топки, димоходи з установкою!
Телефонуйте! Ми працюємо для Вас!
Максим
+380 (67) 314 07 00
Оксана
+380 (67) 679 47 38

Телефонуйте!
 Ми працюємо для Вас!
Максим
+380 (67) 314 07 00
Оксана
+380 (67) 679 47 38
Приєднуйся: 
Колектив компанії "West Fireplace" відвідав виробництво компанії Brunner
Ulrich Brunner Gmbh - німецький виробник камінних топок, печей і ефективних систем опалення. Компанія Brunner, займається виробництвом дров’яних топок для камінів і кафельних печей, більше 25 років. Висока якість продукції, дозволила компанії Brunner займати найвищі щаблі на європейському ринку і позиціонувати свою продукцію, як преміум клас!

В чому ж полягає такий успіх компанії? Все завдяки, засновнику і незмінному президенту  Ульриху Бруннеру. Єдиною країною, де існує виробництво камінів Brunner – Німеччина. Адже девізом і правилом президента компанії є фраза – “Ми робимо все самі!”. Хтось вважатиме, що такий  підхід не є сучасним, але результат показує протилежне. Команда компанії Brunner, розпочинає свій робочий процес з відділу проектування, де працюють інженери і техніки, далі процес у відділі виробництва прототипів, тестування і випробування у власній лабораторії. І закінчується серійним виробництвом в якому поєднуються чавуноливарне  виробництво, складання та контроль якості.

Головним показником і гарантією якості виробництва продукції є те, що всі процеси проходять на чавуноливарному виробництві, що належить компанії Brunner, розташованому в місті Ортранд. Це виробництво позиціонується в Європі,  як одне з найсучасніших, на якому роками підтримується високий рівень якості продукції і одне з небагатьох, де працюють з усіма видами піску.  До речі, на цьому ж виробництві виготовляються чавунні елементи для автомобільної промисловості, машинобудування, печей та камінів.

Якість продукції Brunner, підтверджуються багатьма факторами. Збереження досвіду і традицій в виробництві, а також пошук і розробка нових ідей для вдосконалення. На ці фактори впливає ,також і місце виробництва, а саме Німеччина. Тому, компанія Brunner відмовилась від виробництва в більш економічно вигідних регіонах Європи і Азіїї. Вся продукція виготовляється лише в Німеччині і досвідченими спеціалістами.

Широкий асортимент продукції, неперевершена якість, функціональність, дизайн, надійність і довговічність - це не весь перелік причин і переваг, чому варто зупинити свій вибір на Brunner.

 © web team company, 2017

Please publish modules in offcanvas position.